Smarty 3 tuż tuż
Napisany przez Piotr, 16 listopad 2009
Od kilku dni na stronie Smartów można się spotkać z informacją o rychłym wydaniu wersji 3-ciej.

Czego można się będzie spodziewać po najnowszej wersji? Czy będzie to znaczący krok do przodu? Prawdopodobnie nie. Przeglądając listę zmian można powiedzieć, że czeka nas co najwyżej ewolucja, a nie rewolucja. Niemniej to wcale nie jest zarzut! Najważniejszymi zmianami mają być prędkość oraz inteligentna implementacja kodów JavaScript oraz CSS. Akurat mnie osobiście ta druga zmiana przypadła najbardziej do gustu, gdyż używanie tagów {literal} przyprawiało mnie o szewską pasję. Aby przekonać się w jaki sposób to będzie poprawione musimy poczekać do wydania pełnej wersji. Póki co dostępna jest Beta 3, więc przypuszczalnie nastąpi to niedługo. A tymczasem wracam do przeglądania dokumentacji obecnej wersji - jest w niej jeszcze tyle ciekawych funkcji o których istnieniu nie miałem zielonego pojęcia...
 


« powrót


Blog firmowy


Znajdują się tutaj różne informacje dotyczące branży w której działamy, ale nie tylko. Czasem poważne, czasem z przymrużeniem oka - w zależności od nastroju piszącego.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się na jaki temat aktualnie dyskutujemy podczas pracy, to tutaj jest odpowiednie miejsce aby się o tym przekonać :)


Aktualności

TAiWPN UNIVERSITAS - nowa księgarnia internetowa z ebookami i książkami papierowymi
Uruchomiliśmy nową księgarnię internetową dla krakowskiego Towarzystwa Autorów i Wydawców... więcej »

2 miliony newsletterów!
Nasi klienci wysłali blisko 2 MILONY WIADOMOŚCI dzięki systemowi FreshMail! więcej »


Wszystkie aktualności

Zadzwoń do yellowteam 48 12 31 43 844


© 2002 - 2024

 YELLOWTEAM™ wszelkie prawa zastrzeżone