WIEMBANK.EU - nowa inwestycja
Napisany przez Krzysztof Kuc, 6 styczeń 2014
W celu dalszej dywersyfikacji przychodów i rozszerzenia portfolio własnych projektów, na początku 2014 roku, zarząd spółki YELLOWTEAM zdecydował o zakupie portalu rozrywkowego: WIEMBANK.EU - Wiedza za kasę!

WIEMBANK.EU to portal rozrywkowy, w którym uczestnicy odpowieadając na bardzo proste pytania, mogą zarabiać prawdziwe pieniądze. Wysokość nagród uzależniona jest od sponsorów którzy fundują nagrody, w zamian za odpowiedzi na pytania związane z ich produktami.

Portal WIEMBANK.EU przynosi korzyści zarówno uczestnikom jak i podmiotom sponsorującym nagrody. YELLOWTEAM planuje dalszy rozwój projektu poprzez pozyskanie dużej ilości sponsorów, rozwój sieci sprzedaży powierzchni dla sponsorów oraz kampanie reklamowe mające na celu przyciągnięcie nowych uczestników.


« powrót


Blog firmowy


Znajdują się tutaj różne informacje dotyczące branży w której działamy, ale nie tylko. Czasem poważne, czasem z przymrużeniem oka - w zależności od nastroju piszącego.

Jeżeli chcecie dowiedzieć się na jaki temat aktualnie dyskutujemy podczas pracy, to tutaj jest odpowiednie miejsce aby się o tym przekonać :)


Aktualności

TAiWPN UNIVERSITAS - nowa księgarnia internetowa z ebookami i książkami papierowymi
Uruchomiliśmy nową księgarnię internetową dla krakowskiego Towarzystwa Autorów i Wydawców... więcej »

2 miliony newsletterów!
Nasi klienci wysłali blisko 2 MILONY WIADOMOŚCI dzięki systemowi FreshMail! więcej »


Wszystkie aktualności

Zadzwoń do yellowteam 48 12 31 43 844


© 2002 - 2024

 YELLOWTEAM™ wszelkie prawa zastrzeżone